Informacja o plikach Cookie

W celu zapewnienia Państwu usług na najwyższym poziomie, w ramach naszej witryny stosujemy pliki Cookies.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących plików Cookie oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Rozumiem, akceptuję  Chcę się dowiedzieć więcej

Tarcza Szkoła Podstawowa
im. Karola Wojtyły
w Radlinie

Odwiedziny

Dziś: 242
Wszystkie: 883909589

Jestem sobie przedszkolaczek!

20 IX Dzień Przedszkolaka


DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W NASZYM PRZEDSZKOLU

Wychowanie przedszkolne jest ważnym etapem w rozwoju dzieci. Z tego względu Ministerstwo Edukacji Narodowej ustanowiło 20 września Dniem Przedszkolaków. W naszym przedszkolu w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Radlinie także obchodziliśmy to ważne dla maluchów święto. Do maluchów dołączyły się dwa oddziały przedszkolne wraz z wychowawczyniami.

Ponieważ pogoda tego dnia nie sprzyjała zabawom na świeżym powietrzu, uroczystość odbyła się w największej sali maluchów gdzie o godzinie 10 spotkały się wszystkie dzieci z przedszkola i oddziałów przedszkolnych wraz z opiekunkami.  Panie rozpoczęły od malowania dzieciakom buziek kredkami do malowania twarzy. Dzieci nie oszczędziły wyobraźni co do obrazków. Było nie lada wyzwanie aby maluchy były zadowolone. Na twarzy każdego przedszkolaka gościł szeroki uśmiech, ponieważ każdy wychowanek wiedział, że to jest jego dzień i jego święto.
            Były tańce i wspólna zabawa  rówieśników i nauczycieli. Podczas radosnego świętowania nie mogło zabraknąć tańca z pokazywaniem, który poprowadziła Pani Kasia. Święto dzieci dostarczyło im wielu miłych wrażeń i na pewno będą je długo i ciepło wspominać. Radość i uśmiech na twarzy dzieci to również nasza satysfakcja, pracowników.

 Ten dzień na stałe zagości w harmonogramie imprez przedszkolnych i będzie corocznie obchodzone.

Ewelina Cedro

Obejrzyj galerię zdjęć.